Poseł PSL Dariusz Klimczak otworzył w Radomsku swoje biuro

Poseł PSL Dariusz Klimczak otworzył w Radomsku swoje biuro Fot. Klaudia Gajda

W Radomsku przy ulicy Kościuszki, w budynku po tzw. „starej komendzie”, w lokalu 114 swoje biuro otworzył dziś (13 grudnia) Dariusz Klimczak, poseł na Sejm z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Dariusz Klimczak deklarując współpracę zapewniał, że Biuro Poselskie w Radomsku stanie się miejscem dialogu i porozumienia ludzi na wszystkich szczeblach samorządu.

- Będę chciał odpowiadać na problemy, które dotyczą mieszkańców powiatu radomszczańskiego, czy to przedsiębiorców, czy rolników – tak bliskich Polskiemu Stronnictwu Ludowemu. Ale także kwestii, którymi zajmuję się w komisjach sejmowych, czyli tematyką systemu ochrony zdrowia oraz edukacji – mówił Dariusz Klimczak.

W otwarciu biura udział brali samorządowcy z terenu powiatu radomszczańskiego, m.in. prezydent Radomska Jarosław Ferenc, Beata Pokora - starosta powiatu radomszczańskiego, a także wójtowie.

O dniach i godzinach pracy biura poinformujemy wkrótce. Według obecnych zapowiedzi, ma być czynne dwa razy w tygodniu. Wkrótce znany będzie także kierownik biura oraz forma kontaktu.

Więcej o:
Dariusz Klimczak Klimczak Dariusz Radomsko Biuro Poselskie PSL Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE