„Porto grill & fun” inauguruje działalność. Przez cały weekend wiele atrakcji

„Porto grill & fun” inauguruje działalność. Przez cały weekend wiele atrakcji

Tłumy miłośników potraw z grilla odwiedziły w sobotnie popołudnie „Porto grill & fun”, czyli pierwszą tego typu restaurację w Radomsku, która rozpoczęła właśnie swoją działalność.

„Porto grill & fun” to restauracja, która została usytuowana w specjalnym kontenerze, stylizowanym na portowe doki.

W restauracji można znaleźć wyśmienitą grillową kuchnię BBQ, przygotowywaną w oryginalnych smokerach czołowej marki Route 66. Kucharze serwują m.in. karkówkę, żeberka, steki oraz burgery. Co istotne, dania z grilla serwowane będą przez cały rok! Klienci mogą również kosztować wysokiej klasy alkoholi i zdrowych koktajli. Są wśród nich: kraftowe piwa od lokalnych wyselekcjonowanych dostawców, fantazyjne koktajle owocowe i warzywne, wina, prosecco, whisky, napoje zimne, a także drinki przygotowywane przez profesjonalnych barmanów.

- Przyjechaliśmy, bo byliśmy ciekawi, jak ta restauracja wygląda i co najważniejsze – jak smakują dania. Muszę przyznać, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. W takiej restauracji jeszcze nigdy nie byliśmy – usłyszeliśmy od mieszkanki Radomska, pani Katarzyny.

„Porto grill & fun” to nie tylko restauracja, ale również miejsce wypoczynku. Służy do tego plaża, wyposażona w leżaki. Jest też miejsce dla sztuki. Murale, które przyozdabiają restaurację przygotowali polscy artyści, m.in. Maciej Bilewicz.

- Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów oraz ich dobrym samopoczuciu. Dlatego obsługujemy na luzie, zawsze jesteśmy mili i uprzejmi. Chcemy, by goście do nas przychodzili i dobrze się bawili – podkreśla Michał Kabziński, menedżer hotelu „Porto”.

Otwarciu restauracji przez cały weekend towarzyszy wiele atrakcji. Jeszcze w sobotę zaplanowano Piana Party oraz plenerową imprezę disco/house, która potrwa do rana. Potrawy z grilla serwuje Maciej Grubman - mistrz świata BBQ.

„Porto grill & fun” zlokalizowany jest przy ul. Portowej 14/20 w Radomsku.

Niedzielny plan dnia:

- 10:00 - 18:00 - Męskie Granie
(Dj Jakub Gwiazda)
- 10:00 - Grillowe śniadanie BBQ
(Maciej Grubman)
- 12:00 - Warsztaty z robotyki dla dzieci
(wymagane zapisy pod numerem tel. 500 084 021)
- 12:00 - Pokaz strażacki
- Loty balonem, linarium, dmuchany zamek, bramka celnościowa, dmuchane kręgle, leżakowa strefa relaksu, wata cukrowa, popcorn, tajskie lody
- 14:00 - Grillowy obiad BBQ
(Maciej Grubman)

Więcej o:
radomsko porto radomsko doki radomsko porto grill & fun porto grill & fun radomsko maciej grubman
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE