Ponad 4,5 tys. podpisów dla Trzaskowskiego w Radomsku

Ponad 4,5 tys. podpisów dla Trzaskowskiego w Radomsku Fot. PO Radomsko

Radomszczańska Platforma Obywatelska kończy akcję zbierania podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Przez cztery dni zebrano ponad 4,5 tys. podpisów. A dokładnie 4 577.

- Akcja zbierania podpisów dla naszego kandydata Rafała Trzaskowskiego zakończona. Dziękujemy za tak aktywne zaangażowanie się w udzielenie poparcia dla Rafała Trzaskowskiego. Czujemy tę moc i Waszą energię, która daje nam wiarę w zwycięstwo podczas wyborów. Mamy dość podziałów i języka pogardy. Chcemy budować Polskę opartą na wspólnych wartościach, otwartości i szacunku. Polskę nowoczesną, tolerancyjną i uśmiechniętą – mówią w Platformie Obywatelskiej.

Podpis będzie można złożyć w biurze PO (ul. Przedborska 2) jeszcze w poniedziałek 8 czerwca, w godz. 14.00-18.00. Nastepnie, zebrane listy poparcia trafią  do koordynatora regionalnego w Łodzi, a stamtąd do biura sztabu Rafała Trzaskowskiego w Warszawie.

Z kolei w niedzielę 7 czerwca po godz. 21.00 sztab Rafała Trzaskowskiego poinformował, że pod jego kandydaturą udało się zebrać 264 562 tysięcy podpisów.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich zaplanowana jest 28 czerwca.

Więcej o:
po radomsko platforma radomsko rafał trzaskowski zbiórka podpisów
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE