Pomoc dzięki reklamom. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radomsku dziękuje za wsparcie

Pomoc dzięki reklamom. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radomsku dziękuje za wsparcie Fot. Starostwo Powiatowe Radomsko

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radomsku dziękuje wszystkim tym co w wigilię oglądali blok reklamowy emitowany przez Telewizję Polską.

100 beneficjentów 27. Edycji „Reklamy Dzieciom”- otrzymało pomoc. Wszystko za sprawą specjalnego bloku reklamowego, który był wyemitowany w wieczór wigilijny przez Telewizję Polską.

Dochód, uzyskany od reklamodawców za wykupiony czas antenowy, przeznaczany jest na wsparcie instytucji i organizacji społecznych, na co dzień otaczających opieką chore i potrzebujące dzieci.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radomsku w poprzednim roku kalendarzowym złożył wniosek do Telewizji Polskiej w ramach akcji „Reklama Dzieciom”. Po pozytywnej weryfikacji projektu „Sięgaj gdzie wzrok nie sięga” przyznano placówce środki w wysokości 6.285,50 zł. W ramach projektu zostaną zakupione pomoce optyczne i nieoptyczne dla uczniów z uszkodzonym wzrokiem.

Świąteczną akcję wsparło 18 reklamodawców.

 

 

Więcej o:
specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy radomsko powiat radomszczański reklama dzieciom
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE