Pomoc dla Amelki Fajkowskiej. Będą charytatywne imprezy

Pomoc dla Amelki Fajkowskiej. Będą charytatywne imprezy Fot. siepomaga.pl/ nadesłane

Harcerze z XVI Szczepu „Hubalczycy" organizują koncert charytatywny dla Amelki Fajkowskiej, która zmaga się z bardzo groźnym nowotworem. Także Morsy z Radomska włączają się w pomoc dla dziewczynki.

Koncert charytatywny odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku 5 marca o godzinie 17.00, wcześniej jednak można wziąć udział w charytatywnym biegu (zapisy od godz 15.00 do 15.30, sam bieg rozpocznie się o godz. 15.30).

W trakcie wydarzenia można wziąć udział w kiermaszu, animacjach, pokazie zumby, skorzystać z fotobudki czy kawiarenki. Oprócz tego w sali kameralnej odbędą się występy artystyczne.

- Poza przyjściem na koncert można wziąć udział w inicjatywach podejmowanych przez wolontariuszy na Facebookowej grupie ERA pomaga, a także odwiedzić Wymysłówek w najbliższą niedzielę. Tam będzie przygotowany poczęstunek, a to wszystko w szczytnym celu - zbiórki na chorą Amelkę. Zuch Amelia Fajkowska należy do 17. Gromady Zuchowej „Zielone Ufoludki" i od jakiegoś czasu zmaga się z bardzo groźnym nowotworem. Potrzebna jest pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie i rehabilitację Amelki – piszą organizatorzy.

Wsparcie od Morsów z Radomska

Już w najbliższą niedzielę, 26 lutego gratka dla sympatyków morsowania na Wymysłówku. Od godz. 12.00 do 16.00 odbędzie się morsowanie i saunowanie dla chorej Amelki. Będzie dużo niespodzianek... na słodko i na ostro. Będą ciasta domowej roboty, kiełbaski z ogniska a cały dochód zostanie przekazany rodzinie Amelki.

Impreza jest organizowana w ścisłej współpracy z 25. RDHS „Kotwicz".

Na stronie siepomaga.pl/ratujemyamelie także można wesprzeć zbiórkę.

Więcej o:
Pomoc dla Amelki Fajkowskiej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE