Policja zaprasza na wakacyjne spotkanie przy torze pumptrack w Radomsku

Policja zaprasza na wakacyjne spotkanie przy torze pumptrack w Radomsku

Komenda Powiatowa Policji w Radomsku wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci oraz młodzież na spotkanie wakacyjne poświęcone tematyce poruszania się jednośladami. Spotkanie odbędzie się 2 lipca 2021 roku o godzinie 11.00 na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ulicy Brzeźnickiej w Radomsku.

- Wszystkie osoby zainteresowane tematyką bezpiecznego poruszania się jednośladami serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantami oraz pracownikiem ośrodka sportu i rekreacji. Policjanci przeprowadzą pogadankę dotyczącą bezpiecznego poruszania się rowerem po drodze oraz opowiedzą o bezpieczeństwie podczas zabaw czy treningów na „Torze pumptrack” znajdującym się na terenie miasteczka ruchu – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Uczestnicy spotkania porozmawiają o przepisach, o koniecznych elementach wyposażenia roweru i rowerzysty. Chętnie odpowiedzą na zadawane pytania związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego.

Więcej o:
radomsko policja radomsko wakacje pumptrack spotkanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE