Pół tony darów dla bezdomnych zwierzaków

Blisko pół tony karmy dla bezdomnych zwierząt z radomszczańskiego schroniska i podopiecznych RTOnZ udało zebrać się kibicom RKS Radomsko i związkowcom z NSZZ Solidarność w JYSK Radomsko.

Blisko pół tony karmy dla bezdomnych zwierząt z radomszczańskiego schroniska i podopiecznych RTOnZ udało zebrać się kibicom RKS Radomsko i związkowcom z NSZZ Solidarność w JYSK Radomsko.
fot. Facebook/ rks radomsko fans
Do karmy doszły jeszcze koce i ręczniki dla zwierzaków. Akcja zbiórki trwała od kilku tygodni. Na apel kibiców RKS odpowiedzieli także radomszczanie, grupa Zmotoryzowani Radomsko oraz piłkarze. Dary można było przynosić do Pizzerii 9 oraz do salonu fryzjerskiego „Artur” mieszczącego się przy ul. Reymonta w Radomsku.

Na swoim forum kibice podziękowali wszystkim tym, którzy włączyli się do akcji. - Podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w naszą zbiórkę m.in. dla Pani wiceprezydent Wioletty Pal, dla chłopaków zrzeszonych w Solidarności z firmy JYSK, dla Zmotoryzowanych Radomsko, dla piłkarzy, którzy włączając się do akcji dali jasno do zrozumienia, że człon „RKS” również nie jest im obojętny. Podziękowania dla wszystkich prywatnych osób, którzy przez czas trwania akcji przynosili karmę i koce w wyznaczone przez nas miejsca – czytamy w podziękowaniach.

Z przebiegu akcji zadowoleni są związkowcy z Solidarności w JYSK Radomsko. - Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani z rezultatów i zainteresowania przede wszystkim ludzi, którzy chętnie pomagali nam a ciekawostką jest, że pracownicy JYSK-a przekazali nam 130 kg suchej karmy, puszki oraz koce i zadeklarowali się, że chętnie będą brali udział w podobnych akcjach, dlatego za rok na pewno powtórzymy zbiórkę i będziemy cyklinicznie ją kontynuować – mówią związkowcy.

Dary 23 grudnia zostały przekazane do miejskiego schroniska mieszczącego się przy  ul. Spacerowej i do Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Akcja zbiórki będzie kontynuowana.

Więcej o:
rtonz zwierzęta dary rks rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE