Radomsko, Łódzkie 12.5o Czwartek, 23 Maja 2019
ważne informacje
Autopromocja reklama

Pokaz iluzji, Bubble Show oraz koncert grupy Video, czyli 9. urodziny Focus Mall

Miasto
Redakcja Artykuł sponsorowany

W najbliższą sobotę, 17 listopada 2018 roku, galeria Focus Mall będzie obchodziła swoje 9. urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających i już teraz zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Tegoroczne świętowanie potrwa od godz. 15.00 do 19.00 i z pewnością dostarczy uczestnikom wiele emocji. Dwukrotny Mistrz Polski iluzjonistów, Damian Kość, zadba o magiczny klimat prezentując zaskakujący i profesjonalny pokaz iluzji. Czarujący gość przedstawi, m.in. lewitujące radio czy pokaże, jak błahe jest uwolnienie się z kajdan. Każdy, świętujący jubileusz Focus Mall, będzie miał okazję obejrzeć wzruszający występ wprowadzający do niezwykłego świata baniek w wykonaniu Arkadiusza Gwizdały, prekursora sztuki baniek mydlanych w Polsce i laureata nagrody publiczności programu „Mam talent”. To pełne wrażeń popołudnie dodatkowo uświetni taneczne show dzieci z piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Artystycznego Simare. Każdy jubileusz nie mogą odbyć się bez urodzinowego tortu, dlatego centrum przygotowało także słodki poczęstunek dla Klientów. Miłośników polskiego pop-rocka z pewnością ucieszy występ gwiazdy wieczoru. O godzinie 18.00. rozpocznie się koncert energetyzującej grupy VIDEO, znanej z takich przebojów, jak: „Papieros” czy „Doskonale wszystko jedno”. To jednak nie koniec atrakcji! Sklepy w Focus Mall przygotowały wyjątkowe rabaty i promocje, które 17 listopada, będą obowiązywały w wybranych butikach i sklepach na terenie galerii.

- Jesteśmy dumni z tego, że z powodzeniem funkcjonujemy już dziewiąty rok. W najbliższą sobotę będziemy świętować w wyjątkowym klimacie. Odwiedzającym zaserwujemy solidną dawkę wrażeń w postaci pokazu tańca, iluzji, czy koncertu grupy Video. Gorąco zapraszamy

– zachęca Olga Wiernicka, Specjalista ds. marketingu, CH Focus Mall.

Focus na bezpieczeństwo

Urodziny centrum to dobra okazja by zwrócić uwagę mieszkańców regionu na ich bezpieczeństwo. W ten dzień gośćmi centrum będą przedstawiciele Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej. Rozpoczął się sezon zimowy, a wraz z nim wzrasta ryzyko pojawienia się śmiertelnych przypadków zatruć  tlenkiem węgla (czadem). Strażacy opowiedzą o właściwym eksploatowaniu urządzeń grzewczych i przeprowadzą konkursy, w których do wygrania będzie kilkadziesiąt czujek czadu.

Focus Mall zaprasza do wspólnej zabawy!

O obiekcie:

Focus Mall to galeria handlowo-rozrywkowa usytuowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009 roku. Na powierzchni 35 tys. mkw. GLA znajduje się blisko 100 sklepów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. komplet marek z grupy LPP SA, market elektroniczny Media Markt, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, siłownia StepOne Fitness, 5-cio salowe kino Helios, a także hipermarket Carrefour. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Więcej informacji można znaleźć na:

www.focusmall-piotrkowtrybunalski.pl

www.facebook.com/FocusMallPiotrkowTrybunalski

komentarze