Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymali podziękowania za zaangażowanie podczas XIX finału, który odbył się na początku stycznia. Otrzymały je także osoby z Radomska i... ››

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymali podziękowania za zaangażowanie podczas XIX finału, który odbył się na początku stycznia. Otrzymały je także osoby z Radomska i powiatu radomszczańskiego.

 

W radomszczańskim sztabie, działającym przy Miejskim Domu Kultury w Radomsku, pracowało ponad 200 wolontariuszy z Radomska, Kamieńska, Szczepocic czy Gidel. Podziękowania za swoją pracę otrzymali w sobotę 2 kwietnia z rąk Elżbiety Kwiatkowskiej - dyrektor MDK oraz Anny Kulikiewicz, która koordynowała pracę sztabu.

 

- Dziękujemy za kolejne, wspaniałe granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 19-sty raz ta najpiękniejsza i najbardziej kolorowa Orkiestra Świata, dzięki wspaniałym ludziom dobrej woli, mogła rozbrzmieć nie tylko w Polsce, ale na całym świecie - napisał w podziękowaniu dla wolontariuszy Jurek Owsiak.

 

Oprócz podziękowań radomszczańscy wolontariusze otrzymali także zaproszenie na przegląd "Enjoy the music" oraz poczęstunek.

 

W Radomsku w 2011 roku zebrano 97 834,57 zł, w Polsce - 47 248 415,05 zł. Pieniądze te przeznaczone będą na zakup nowoczesnej aparatury medycznej dla dziecięcych oddziałow nefrologicznych i urologicznych.

 

My również przyłączamy się do podziękowań dla wolontariuszy!

Więcej o:
wośp mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE