Podaruj meble przedszkolakom

Radomszczańskie Przedszkole Specjalne gorąco zachęca mieszkańców i internautów do zagłosowania na prace przedszkolaków. Do wygrania meble dla przedszkola.

Radomszczańskie Przedszkole Specjalne gorąco zachęca mieszkańców i internautów do zagłosowania na prace przedszkolaków. Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę i zagłosować. Obrazek, który uzyska największą ilość głosów zdobędzie meble dla przedszkola o wartości 7 500 zł.

 

Oprócz nagrody głównej zostały przewidziane nagrody dodatkowe. Dostaną je 4 kolejne przedszkola. Ważnym jest - aby głos był ważny - potwierdzić oddany głos. W tym celu należy zalogować się na adres emailowy podany przy oddawaniu głosu i kliknąć w link weryfikujący wolę oddania głosu.

Głosujemy na TEJ stronie.


Oprócz zmagań w głosowaniu, każdy kto przy oddaniu swojego głosu wymyśli hasło promujące markę Meblik (fundatora nagród) może wygrywać indywidualną nagrodę - vouchery na meble dla dzieci!

Głosowanie trwa do Mikołajek - 6 grudnia!

Redakcja Radomsko24.pl gorąco zachęca do mikołajkowego prezentu w postaci oddanego głosu dla radomszczańskich przedszkolaków!

Więcej o:
głosowanie przedszkole specjalne mikołajki
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE