Pobiegną tropem wilczym

Pobiegną tropem wilczym

Urząd Miasta zaprasza do udziału w Biegu Tropem Wilczym, który w tym roku odbędzie się w niedzielę 4 marca. Na liście miast nie zabrakło również Radomska.

Bieg Tropem Wilczym to największy bieg pamięci w Polsce. W tym roku odbędzie się 4 marca. Dodajmy, że Bieg od 2015 roku ma charakter ogólnopolski i już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń biegowych. W Radomsku również nie brakuje uczestników, którzy chętnie stają na linii startu biegu. Dodajmy, że w 2017 roku w Biegu Tropem Wilczym w całej Polsce wzięło udział ok. 60 tys. uczestników. Organizowany był w 229 miastach w kraju i 6 miastach za granicą.

Radomszczan, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w Biegu zachęca się do zapoznania się z instrukcją dotyczącą zapisów.
1. Należy odwiedzić stronę www.tropemwilczym.pl i zjechać poniżej na mapę.
2. Na mapie wybieramy Radomsko i klikamy w nazwę.
3. Strona przeniesie nas do zakładki z danymi kontaktowymi lokalnego organizatora.
4. Teraz należy kliknąć w okienko "NAPISZ DO NAS", strona powinna otworzyć okno tworzenia nowego maila. Zgłoszenie można również przesłać na adres mailowy promocja@radomsko.pl za pomocą swojej skrzynki mailowej. Na wszelkie pytania odpowie lokalny organizator, czyli Miasto Radomsko.

W przypadku pytań można się też kontaktować pod numerem tel.: 44 685 45 29. Rejestracja rozpoczyna się w środę 17 stycznia.

Więcej o:
bie żołnierzy wyklętych wilczym tropem radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE