Pobiegli, by pomóc obywatelom Ukrainy. Akcja Step by Step Around Poland Travel Extreme podsumowana

Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

602 osoby, które przeszły, przebiegły i przejechały łącznie 4021,5 km, co – dzięki hojności Sponsorów – zmieni się w 8 tys. złotych, które zasilą konto „Powiat Radomszczański solidarny z Ukrainą”. W niedzielę (3 kwietnia) podsumowano akcję STEP BY STEP AROUND POLAND TRAVEL EXTREME.

- Małe detale są istotne. Bo to małe rzeczy sprawiają, że duże rzeczy mogą się wydarzyć. Dziś pokazali Państwo, jak z małych kroków tworzy się wielkie serce. Każdy pokonany przez Państwa kilometr przekłada się na wymierną, finansową pomoc uchodźcom oraz ofiarom wojny w Ukrainie – dziękowała reprezentantom trzydniowych zmagań o każdy kilometr starosta, Beata Pokora.

Dzięki hojności Sponsorów na specjalnie utworzone przez Starostwo Powiatowe w Radomsku konto „Powiat Radomszczański solidarny z Ukrainą” przekazane zostanie 8 tys. złotych, co oznacza, że każdy kilometr to nie 1 – a 2 zł.

I choć zwycięzcami STEP BY STEP AROUND POLAND TRAVEL EXTREME są wszyscy, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu i przebyli choć 1 km, specjalne nagrody otrzymali ci, którzy do wspólnej puli dorzucili najwięcej:

- Anna Wieczorek - IV miejsce i 51 km

- Hubert Mruklik – III miejsce i 60 km

- Adrian Nowicki – II miejsce i 160 km

- Sebastian Pierzchalski – I miejsce - 166 km.

Podczas trwania wydarzenia prowadzona była zbiórka publiczna, podczas której zebrana została kwota 503,5 zł. Te pieniądze również zostaną wpłacone na konto „Powiat Radomszczański solidarny z Ukrainą”.

Czytaj też: Step by step around Poland Extreme Travel w Radomsku

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko era travel ukraina akcja pomoc Step by Step Around Poland Travel Extreme
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE