Pobicie mężczyzny w Piotrkowie Trybunalskim

Pobicie mężczyzny w Piotrkowie Trybunalskim Fot. KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w niedzielne przedpołudnie pobili 52-latka. Pokrzywdzony mężczyzna trafił do szpitala, a sprawcy do policyjnej celi. Odpowiedzą za pobicie, za co grozi kara do 3 lat więzienia.

26 września dyżurny piotrkowskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny w jednym z pustostanów przy ulicy Słowackiego. Patrol, który pojechał na miejsce, szybko odnalazł pokrzywdzonego. Mężczyzna był cały we krwi i miał widoczny uraz głowy. Policjanci wezwali ratowników medycznych, którzy zabrali 52-latka do szpitala.

- Okazało się, że tego dnia pokrzywdzony spotkał się ze swoimi znajomymi w opuszczonym budynku. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni, podczas której 39-latek oraz 42-latek zaatakowali 52-latka. Pobili go i uciekli. Policjanci rozpoczęli poszukiwania wskazanych sprawców. Dzięki dobremu rozpoznaniu terenu już po krótkim czasie jeden z nich został zatrzymany. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. W dalszym ciągu poszukiwany był drugi ze sprawców. Stróże prawa sprawdzali miejsca, gdzie mężczyzna mógł przebywać. Kilka godzin później drugi sprawca również został zatrzymany - mówi Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
KMP w Piotrkowie Trybunalskim KMP Piotrków Trybunalski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE