Po Big Maca do Radomska?

Wyczekiwany od wielu lat McDonald`s wreszcie zawita do Radomska! Radni miejscy wyrazili zgodę na sprzedaż w trybie przetargowym terenów, którymi zainteresowana jest... ››

Wyczekiwany od wielu lat McDonald`s wreszcie zawita do Radomska! Radni miejscy wyrazili zgodę na sprzedaż w trybie przetargowym terenów, którymi zainteresowana jest restauracja.

 

Jak udało się nam dowiedzieć, McDonald`s ma powstać na terenie strefy inwestycyjnej w okolicy ronda, po lewej stronie Indesitu. Zatrudnienie ma w nim znaleźć około 50 osób.

 

Co o tym sądzą radomszczanie?

- Nie wierzę, że coś takiego powstanie w Radomsku - krótko stwierdza Jacek.

 

Sewerynowi natomiast pomysł się podoba:

- Uważam że to bardzo dobry pomysł. Zazwyczaj żeby jechac na przysłowiowego "hamburgera" trzeba się fatygować do Częstochowy, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Pomysł otwarcia McDonald`sa w Radomsku był już wielokrotnie wspominany i wydaje mi się, że większość osób była zawsze pozytywnie nastawiona i czekała na konkretne plany w tym kierunku. Zawsze będzie to kolejna możliwość wyjscia gdzieś w miasto. A jeżeli większość młodych ludzi chciałoby takiego otwarcia, to należy sprostać ich potrzebom.

Więcej o:
mcdonalds strefa inwestycyjna
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE