Pływasz lub strzelasz? Sprawdź się!

Do piątku 27 maja można zgłaszać się na mistrzostwa pływackie i strzeleckie organizowane przez Hufiec Radomsko, które odbędą się w dniach 28-29 maja. W sobotę 28 maja na krytej pływalni w... ››

Do piątku 27 maja można zgłaszać się na mistrzostwa pływackie i strzeleckie organizowane przez Hufiec Radomsko, które odbędą się w dniach 28-29 maja.

 

W sobotę 28 maja na krytej pływalni w Radomsku harcerze wspólnie z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym organizują I Otwarte Mistrzostwa w Wodnym Trójboju Ratowniczym.


Kto może wziąć udział?
- dla konkurencji trójbój ratowniczy – trzyosobowe zespoły osób w wieku 15-20 lat.
- dla konkurencji pływanie na dystansie 25 m – w wieku 7-11 lat (roczniki 2000-2004)

W niedzielę natomiast odbędą się I Chorągwiane Mistrzostwa Strzeleckie, organizowane wspólnie z Zarządem Powiatowym LOK w Radomsku. Zawody odbędą się na strzelnicy LOK w Radomsku przy ul. Piaskowej.


Kto może wziąć udział?
- dzieci w wieku 7-11 lat – strzelanie z łuku
- młodzież w wieku 11 – 16 lat – strzelanie z łuku
- młodzież w wieku 11 – 16 lat – strzelanie z wiatrówki
- młodzież w wieku 15 – 20 lat – strzelanie z karabinku sportowego KBKS – trójbój strzelecki
- kategoria OPEN – strzelanie z łuku

 

Mistrzostwa będą rozgrywane w godzinach 9.30 - 13.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: radomsko@zhp.pl, reduta@blekitni.ksu.pl lub numerem telefonu 0-44 683 24 66. Regulaminy i karty zgłoszenia są do pobrania na stronie http://blekitni.ksu.pl/reduta/strona/index.php/zawody.

 

Mistrzostwa odbywają się w ramach tegorocznego Święta Hufca Radomsko. Są finansowane z budżetu Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz Urzędu Miasta Radomska.Serdecznie zapraszamy!

Więcej o:
sport strzelanie pływanie hufiec harcerze
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE