Pływacy będą rywalizować w zawodach w ratownictwie wodnym na pływalni w Radomsku

Już 20 maja, na pływalni MOSiR, odbędą się IX Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ratownictwie Wodnym. Radomsko reprezentować będzie drużyna WOPR - MOSiR Radomsko, która na co dzień trenuje na pływalni miejskiej.

Już 20 maja, na pływalni MOSiR, odbędą się IX Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Ratownictwie Wodnym. Radomsko  reprezentować będzie drużyna WOPR - MOSiR Radomsko, która na co dzień trenuje na pływalni miejskiej.


Zawody są jednocześnie eliminacjami do  XLVI Mistrzostw Polski. Swój start w zawodach potwierdziły drużyny z całego województwa mające w swoich szeregach zawodników będących w reprezentacji Polski. Zapowiada się ciekawa rywalizacja. Wszystkich chętnych do obejrzenia zmagań ratowników zapraszamy w godz. 8.00 - 15.00 na pływalnię MOSiR w Radomsku. Wstęp bezpłatny, od strony trybun w obuwiu zastępczym.

 

Natomiast  od 22 do 29 maja odbędzie XXIII edycja międzyszkolnych zawodów pływackich organizowanych przez PWOPR w trzech turach na pływalni MOSiR w Radomsku.

Mistrzostwa Radomska w pływaniu dla dzieci i młodzieży szkolnej cieszą się coraz większą popularnością, dzieje się tak dzięki wielu firmom i instytucjom wspierającym  działania WOPR-u.
W tym roku najmłodsi, czyli uczniowie nauczania wczesnoszkolnego rozpoczną swoje zmagania 22 maja o godz 9.00. Uczniowie klas IV-VI rywalizować będą 25 maja  o godz. 9.00. Uczniowie szkół gimnazjalnych spotkają się 29 maja także o godz. 9,00.


Więcej o:
zawody zawody wopr wopr radomsko mistrzostwa województwa w pływaniu pływanie radomsko moisr mosir radomsko mistrzostwa radomska w pływaniu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE