Platforma odkryła karty

Kto pierwszy ten lepszy - mówi przysłowie. Dziś w samo południe, w Galerii Muzeum Regionalnego, miała miejsce konferencja prasowa radomszczańskich struktur Platformy Obywatelskiej. Tematem... ››

Kto pierwszy ten lepszy - mówi przysłowie. Dziś w samo południe, w Galerii Muzeum Regionalnego, miała miejsce konferencja prasowa radomszczańskich struktur Platformy Obywatelskiej. Tematem konferencji było przedstawienie list kandydatów w wyborach do Rady Miasta Radomska.


Listy zaprezentowali: Robert Kempski, Magdalena Spólnicka, Tomasz Kornacki,  Sabina Szyller - przedstawiciele każdej z list do Rady Miasta. Na konferencji obecny był również kandydat PO na prezydenta miasta Łukasz Więcek. W swoim wystąpieniu podkreślił , że większość członków list wyborczych nie należy do PO.


- Bo dla nas – ludzi mieszkających tu w Radomsku lokalne sprawy i lokalne działania ważniejsze są niż tzw. wielka polityka. Samorządy zaś nie są po to, żeby zajmować się polityką, lecz po to, aby budować  nasze miasto, rozwiązywać lokalne problemy i podejmować lokalne inicjatywy zmierzające do poprawy warunków życia naszych mieszkańców. - mówił Łukasz Więcek.


Ponadto przedstawiciele mediów zostali zaproszeni na konwencję Platformy Obywatelskiej, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę 24 października o godz. 17.00 w ośrodku TED przy ul. Kołłątaja 46. Na konwencji zostanie zaprezentowany program wyborczy Platformy oraz kandydaci do Rady Powiatu Radomszczańskiego.

 

Na tym wydarzeniu nie zabraknie oczywiście dziennikarzy portalu Radomsko24.pl!Zobacz oficjalne listy kandydatów na radnych miejskich z ramienia Platformy Obywatelskiej:

 

Okręg I


1. Radosław Pigoń
2. Robert Kempski
3. Urszula Klekowska
4. Anna Kowalczyk
5. Jakub Buchalski
6. Marek Kluza
7. Małgorzata Wojtecka
8. Błażej Garbaciak
9. Radosław Kosowski
10. Łukasz Rochowski

 

Okręg II


1. Łukasz Więcek
2. Sławomir Knychalski
3. Magdalena Spólnicka
4. Wojciech Piasecki
5. Hubert Dróżdż
6. Anna Zielińska
7. Janusz Zieliński
8. Stefan Bebłociński
9. Jolanta Rogozińska
10. Zdzisław Dudek
11. Łukasz Dudek
12. Łukasz Ryter

Okręg III


1. Tomasz Kornacki
2. Sławomir Węgrzyński
3. Agnieszka Jasińska
4. Jacek Cykowski
5. Rafał Ozga
6. Robert Chybała
7. Paweł Dudek
8. Barbara Ociepa
9. Radosław Noremberg
10. Paweł Rorat

 

Okręg IV


1. Sabina Szyller
2. Wojciech Ślaski
3. Paweł Pichit
4. Rafał Dębski
5. Paweł Kałdoński
6. Beata Iskrzyńska
7. Rafał Nita
8. Sylwia Wawrzyniak
9. Paweł Krawczyk
10. Agnieszka Chybała - Dygudaj

 

 

Kliknij i sprawdź, w którym mieszkasz okregu wyborczym

 

 

Ze względu na brak merytorycznej dyskusji i obraźliwe wypowiedzi w artykułach o tematyce politycznej, możliwość dodawania komentarzy została udostępniona tylko dla zalogowanych użytkowników. O polityce można porozmawiać także na forum, po wczesniejszym zalogowaniu się na portalu.

Więcej o:
radomsko platforma wybory
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE