Plan Petru w Radomsku?

Czy w Radomsku powstaną struktury Planu Petru? Bardzo możliwe, w środę, 20 czerwca do miasta przyjechał ojciec tego politycznego projektu - Ryszard Petru.

W hotelu "Zameczek" odbyła się debata „Polska po 2019 roku. Program Naprawy Państwa” z udziałem posła Ryszarda Petru. Petru do niedawna był w partii Nowoczesna, którą sam wcześniej założył. Niedawno oddał legitymację partyjną i włączył się w tworzenie nowego projektu politycznego pod nazwą Plan Petru. - Ważne jest jednak to, aby odpowiedzieć na pytanie, co się takiego stało, że PiS wygrał wybory i dlaczego mają relatywnie wysokie poparcie - mówił Ryszard Petru. Partii rządzącej poświęcił dużo czasu w swoim wystąpieniu, nawiązał też do problemów trapiących Polskę m.in. służby zdrowia i wysokich kosztów ZUS i podatkowych dla małych przedsiębiorców. Był czas na pytania od publiczności, która liczyła kilkadziesiąt osób.

Na sali obecny był Kamil Bugdal z radomszczańskich struktur Nowoczesnej, którego zapytaliśmy o dalszą polityczną przyszłość. Powiedział nam, że póki co nie zamierza opuszczać szeregów partii. Prawdopodobnie struktury Plany Petru jednak w Radomsku powstaną - podczas spotkania dostępne były deklaracje wstąpienia do stowarzyszenia Ryszarda Petru.

Więcej o:
ryszard petru nowoczesna spotkanie plan petru kamil bugdal
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE