Plac budowy boiska przy ul. Kukuczki w Radomsku ktoś zmienił w wysypisko

Plac budowy boiska przy ul. Kukuczki w Radomsku ktoś zmienił w wysypisko Fot. facebook/ Boisko przy ul. Kukuczki

Radomszczańska Akademia Piłkarska tworzy boisko przy ul. Kukuczki w Radomsku. To ogromne przedsięwzięcie. Wszystko z myślą o młodych adeptach piłkarskich ale i o lokalnej społeczności. Tymczasem na placu budowy obiektu ktoś urządził wysypisko śmieci.

- Niestety, same niecenzuralne słowa przychodzą na myśl po tym co dzisiaj (7.09.2022 r. - dop. aut.) zastaliśmy. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni wstrzymać przywożenie gruzu, bo coraz gorzej to wygląda. Sami oceńcie to co widzicie na zdjęciu. Mamy nadzieję, że kamera skierowana na boisko uchwyciła sprawcę i będzie można pokazać zdjęcie – czytamy w komunikacie zamieszczonym na facebookowej grupie „Boisko przy ul. Kukuczki”.

Radomszczańska Akademia Piłkarska zajmuje się szkoleniem, nauką gry w piłkę nożną od podstaw dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, natomiast w Uczniowskim Klubie grają już dzieci starsze, a mianowicie od 11 roku życia. By lepiej szlifować umiejętności młodym piłkarzom przydałoby się dobre boisko. Każdy, kto chce i ma sposobność do pomocy w budowie boiska, może za pomocą portalu zrzutka.pl dołożyć kilka złotych do spełnienia marzenia o profesjonalnym obiekcie sportowym.

Więcej o:
radomsko rap radomsko budowa boiska kukuczki śmieci
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE