Piotrkowski Focus Mall już po raz drugi rozdaje… banknoty!

Piotrkowski Focus Mall już po raz drugi rozdaje… banknoty!

W piotrkowskiej galerii Focus Mall ponownie wystartowała „Wielka Promocja”. Do 3 marca 2018 roku odwiedzający mogą zdobywać Focusy, czyli walutę Focus Mall, która upoważnia do wzięcia udziału w licytacji wartościowych przedmiotów. Wśród nich znajda się m.in. telewizor, motocykl czy sprzęt AGD. Pula nagród sięga blisko 25 tysięcy złotych!

„Wielka Promocja” to coś więcej niż zdobywanie nagród, to przede wszystkim wyśmienita zabawa, którą już po raz drugi galeria Focus Mall zorganizowała dla swoich klientów. „Wielka Promocja” trwa od 2 lutego do 3 marca 2018 roku. W tym czasie klienci mogą robić promocyjne zakupy i gromadzić Focusy – specjalną walutę o nominale 50, by w finale, 3 marca, licytować nimi wartościowe nagrody: telewizor, motocykl, telewizor, zestawy zabawek, deskorolka elektryczna, dron czy sprzęt AGD.

- Zainteresowanie zeszłoroczną edycją akcji przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego również w tym roku postanowiliśmy dostarczyć naszym klientom wyjątkowych emocji oraz dać szansę na uczestnictwo w licytacji na żywo i zawalczenie o nagrodę, którą pragną zdobyć dla siebie lub bliskiej osoby. Każde zakupy dokonane na terenie Focus Mall do 3 marca, spełniające reguły akcji, będą zwiększały szanse na sukces w pokonaniu pozostałych licytujących. Zachęcam do udziału w Wielkiej Promocji, która z pewnością będzie doskonałą zabawą – komentuje p. Ewa Sadzińska, Dyrektor w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Zdobądź Focusy i licytuj nagrody

Na potrzeby akcji centrum handlowe wprowadziło, własne banknoty Focusy, którymi odwiedzający będą mogli się posługiwać wyłącznie podczas finału, by licytować nagrody. Mechanizm jest prosty. Wystarczy zdobyć jak najwięcej Focusów.  Wystarczą 3 proste czynności, które należy wykonać, aby przystąpić do akcji i zapewnić sobie powodzenie w trakcie licytacji.

Co należy zrobić?

Wystarczy, że do 3 marca 2018 roku, odwiedzający po każdych zakupach zgłosi się do hostess na stoisku promocyjnym i wymieni zebrane paragony na tzw. Focusy. Punkt obsługi „Wielkiej Promocji” znajduje się na poziomie 0, obok fontanny. Stoisko jest czynne w godzinach otwarcia galerii. Aby otrzymać jeden banknot o wartości 50 Focusów, należy zarejestrować 1 paragon na kwotę min. 50 zł. Każda wielokrotność tej kwoty, czyli 50 zł, upoważnia nas do odbioru kolejnych banknotów. Za rejestrację paragonów na łączną kwotę 100 zł można dostać 2 banknoty o wartości 50 Focusów każdy, za rejestrację paragonów na łączną kwotę 150 zł klient dostanie 3 banknoty o wartości 50 Focusów każdy, kolejne wielokrotności będą przeliczane w analogiczny, prosty sposób. Ważną informacją dla uczestników zabawy jest to, że przy jednoczesnych zakupach mogą odebrać maksymalnie 10 banknotów z Focusami. Im więcej wspomnianej waluty w portfelu w trakcie licytacji, tym większe szanse na zdobycie upragnionej wygranej.

Wielkie emocje i cenne nagrody w licytacji!

Finał „Wielkiej Promocji” odbędzie się w sobotę, 3 marca 2018 roku, o godz.17.00. W tym dniu będzie można dokonać promocyjnych zakupów do godz. 15.45, natomiast Focusy będą wydawane do godz. 16.00. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w licytacji powinni w tym dniu dysponować zarejestrowanymi paragonami i dokumentem tożsamości.

Życzymy wszystkim owocnej licytacji i wyśmienitej zabawy!

O obiekcie:

Focus Mall to galeria zlokalizowana w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, działająca od 13 listopada 2009r.

Na 35 tys. mkw. GLA powierzchni znajduje się ponad 100 sklepów, między innymi: znane sieci odzieżowe, takie jak H&M, Stradivarius, Smyk, Diverse, Cropp, House, Mohito, Reserved, Solar, Monnari, C&A, New Yorker, Lavard, Sunset Design, sieci obuwnicze CCC, Deichmann, Wojas, Ryłko, market elektroniczny Media Markt, hipermarket Carrefour, Pepco, Empik, sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You, perfumeria Douglas, sklep zoologiczny Aligator, siłownia StepOne Fitness, Centrum edukacji i zabawy Klockownia, a także pięciosalowe salowe kino Helios. Właścicielem obiektu jest firma NEPI Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma Apsys Polska S.A.

Więcej informacji można znaleźć na:

www.focusmall-piotrkowtrybunalski.pl
www.facebook.com/FocusMallPiotrkowTrybunalski

Więcej o:
focus mall galeria konkurs
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE