Piotrków Tryb. ruszył remont ul. Szklarskiej

Piotrków Tryb. ruszył remont ul. Szklarskiej Fot. UM Piotrków Tryb.

Sukcesywnie trwają naprawy ulic po tegorocznej zimie, która swoje ślady zostawiła na drogach całego kraju. W Piotrkowie Tryb. drogowcy cały czas pracują nad poprawą bezpieczeństwa likwidując ubytki w jezdniach oraz wylewając nakładki asfaltowe.

W poprzednich tygodniach wykonano już bardzo dużo napraw jezdni praktycznie w każdej części miasta. Prace wykonywane były na głównych szlakach komunikacyjnych, m.in. na Al. Kopernika i Sikorskiego, ul. Dmowskiego, Żelaznej, Kostromskiej czy Krakowskie Przedmieście, ale także na nieco mniejszych ulicach, jak: ul. Prostej, Spacerowej, Modrzewskiego czy Twarodosławickiej. 

Obecnie trwają prace nad odtworzeniem całej nakładki asfaltowej na ul. Szklarskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Dmowskiego.

Na remontowanym odcinku wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni wraz z podbudową. Na czas prac ruch na ulicy został zamknięty. Na drodze wylano już pierwszą warstwę asfaltu, a przed nami regulacja armatury i wylanie warstwy ścieralnej.

- Miasta i gminy w całej Polsce po tegorocznej zimie mają dużo pracy. Codziennie monitorujemy stan dróg i na bieżąco reagujemy – mówią pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

(info: UM Piotrków Tryb.)

Więcej o:
piotrków trybunalski urząd miasta piotrków ulica szklarska remont inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE