Piotrków Tryb.: lodowisko czynne do niedzieli

Piotrków Tryb.: lodowisko czynne do niedzieli Fot. UM Piotrków Tryb.

Jeszcze do końca tygodnia fani jazdy na łyżwach będą mogli skorzystać z uroków miejskiego lodowiska znajdującego się w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Ślizgawka jest czynna do niedzieli włącznie.

Po tym tygodniu zakończy się – w dużej mierze okrojony ze względu na pandemię koronawirusa – sezon na piotrkowskim lodowisku. Każdy kto chciałby jeszcze pojeździć na łyżwach, ma na to ostatnią szansę.

- Ostatnia szansa, aby poślizgać się na naszym lodowisku w kończącym się sezonie będzie w weekend. Ślizgawka będzie otwarta jeszcze w sobotę i niedzielę w godzinach 9:00-21:00 – zaprasza Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Lodowisko działa w ścisłym reżimie sanitarnym. Jednocześnie na tafli może przebywać maksymalnie 40 osób (tafla 600m² - 15m² na jedną osobę). W czasie jazdy zalecane jest utrzymywanie dwumetrowego dystansu oraz zasłanianie ust oraz nosa. Noszenie maseczek jest obowiązkowe przed wejściem na taflę. Na bieżąco prowadzona jest także dezynfekcja sprzętu z wypożyczalni.

(info: UM Piotrków Tryb.)

Więcej o:
piotrków trybunalski lodowisko piotrków mosir piotrków
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE