Piotrków Tryb.: awaria ciepłociągu. Przerwa w dostawie ciepła

Piotrków Tryb.: awaria ciepłociągu. Przerwa w dostawie ciepła Fot. UM Piotrków Tryb.

Elektrociepłownia Piotrków informuje, że nastąpiła awaria sieci ciepłowniczej. Do jutrzejszego (14 października) wieczora w południowo-zachodniej części miasta nastąpi przerwa w dostawie ciepła.

W nocy z 12 na 13 października 2020 r. nastąpiła awaria rozdzielczej sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Belzackiej. Pracownicy Elektrociepłowni niezwłocznie przystąpili do prac związanych z jego naprawą.

- Naprawa wymagała wstrzymania dostaw ciepła od wczesnych godzin porannych do wszystkich obiektów zasilanych z komory ciepłowniczej K-9 zlokalizowanej w rejonie skrzyżowania Al. Armii Krajowej i Al. Sikorskiego – wyjaśnia Marek Krawczyński, prezes Elektrociepłowni Piotrków.

Jak informuje prezes Krawczyński przerwa w dostawie ciepła będzie występować w blokach i obiektach zawartych w kwartale pomiędzy ulicami: Słowackiego, Kostromskiej, Belzackiej, Armii Krajowej, Sikorskiego oraz Jedności Narodowej (mapka widoczna na zdjęciu poniżej).

Jak informują pracownicy elektrociepłowni usuwanie awarii ma potrwać do jutra do godzin wieczornych. Wtedy należy spodziewać się wznowienia dostaw ciepła.

(info: UM Piotrków Tryb.)

Więcej o:
piotrków trybunalski awaria ciepłociągu przerwa w dostawie ciepła elektrociepłownia piotrków
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE