Piłkarze RAP Radomsko w turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Od kilku lat w turnieju startują „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” młodzi zawodnicy ESBANK RAP Radomsko.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 15 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad milion dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.
fot. RAP Radomsko
Od kilku lat w turnieju startują młodzi zawodnicy ESBANK RAP Radomsko.  Młodzi piłkarze ESBANK RAP Radomsko z rocznika 2008 i 2007, w środę 30 marca grali podczas finałów wojewódzkich,  na boiskach ChKS Łódź przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Podczas środowych rozgrywek w akcji zobaczyliśmy 20 zespołów U8 z rocznika 2008 i 20 zespołów U10 z rocznika 2006.

Drużyna z rocznika 2008 trenera Marka Dzwonkowskiego zajęła 2. miejsce w województwie, a Maciek Kłodos został wybrany najlepszym piłkarzem w tej kategorii wiekowej.  Nasza drużyna z rocznika 2007 trenera Krzysztofa Kowalskiego (która rok temu zwyciężyła w tym turnieju) zajęła 3. miejsce w województwie w kategorii U10.

Do trwającej, XVI edycji Turnieju zgłoszonych w całej Polsce zostało ponad 320 tysięcy dzieci, co stanowi rekordowy rok pod względem frekwencji.

W czwartek, 31 marca swoje mecze rozgrywał  rocznik 2004 w kategorii U12. W turnieju wystąpił zespół trenera Marka Kozaka.

Więcej o:
rap rap radomsko piłka nożna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE