Piknik Rodzinny „Pomaluj Nasz Świat”

Piknik Rodzinny „Pomaluj Nasz Świat” Fot. Powiat radomszczański

Piknik Rodzinny „Pomaluj Nasz Świat” to przedsięwzięcie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomsku. Impreza zorganizowana w piątek, 9 lipca była skierowana do Rodzin Zastępczych oraz Dzieci przebywające w pieczy zastępczej. Pogoda nieco popsuła plany organizatorów… ale mimo to nie zabrakło atrakcji.

Piknik rozpoczął się od spływu kajakowego rzeką Wartą. A po południu w programie były zaplanowane jeszcze gry i zabawy terenowe, integracyjne ognisko i recital. Na chwilę zaplanowane atrakcje przerwał deszcz jednak nie popsuło to humorów uczestników pikniku.

W imieniu Zarządu Powiatu Radomszczańskiego podziękowania za serce, zaangażowanie i empatię wszystkim rodzinom zastępczym, spokrewnionym i zawodowym przekazał Fabian Zagórowicz, Członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego.

– Dziękuję za Państwa troskę i opiekę każdego dnia, dzięki czemu dzieci mogą wzrastać w cieple domowego ogniska i w rodzinnej atmosferze – mówił Fabian Zagórowicz.

W harmonogramie pikniku była m.in. degustacja „parzybrody” – sztandarowego dania kuchni wielkopolskiej, zupy gotowanej z dużymi kawałkami kapusty, które podczas jedzenia parzyły w brodę stąd jej nazwa.

Więcej o:
Piknik Rodzinny Piknik Rodzinny PCPR w Radomsku PCPR w Radomsku piknik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE