Pijany znęcał się nad rodziną i groził policjantom

Pijany znęcał się nad rodziną i groził policjantom

6 stycznia do policyjnego aresztu przewieziono awanturującego się 37-latka mieszkańca gminy Dobryszyce, który bił swoją konkubinę oraz odgrażał się funkcjonariuszom, a potem chciał ich przekupić. O zdarzeniu zaalarmowało dziecko, które zadzwoniło na numer alarmowy.

Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Dobryszyce, gdzie w niedzielę około godziny 17, na numer 112 zadzwonił 11-letni chłopiec mówiąc, że tata bije mamę. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że 34-letnia matka została pobita przez swojego konkubenta, miała m.in. rozbity nos. A dodatkowo była w piątym miesiącu ciąży. Oprócz niej w domu znajdowała się jeszcze trójka dzieci, w wieku 3, 5 i 11 lat.

Konkubent kobiety brał w tym czasie prysznic. Gdy wyszedł nadal był agresywny, nie chciał się ubrać i biegając nago po mieszkaniu, odgrażał się policjantom. Okazało się, że był pijany. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym został zatrzymany i osadzony w areszcie.

Jeszcze w drodze do aresztu awanturnik próbował przekupić funkcjonariuszy by nie zabierali go na komisariat, oferując im 200zł łapówki. Odpowie za znęcanie nad rodziną i za próbę przekupienia policjantów.

Więcej o:
policja radomsko pijany radomsko łapówka radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE