Pięściarskie święto w Radomsku

Po raz czwarty, Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku, była areną Gali Boksu Starosty Powiatu Radomszczańskiego. Przy okazji sportowych emocji, odbyła się charytatywna akcja na rzecz 6-letniej Zuzi, która zapadłą w śpiączkę po operacji guza mózgu.

Tradycji stało się zadość i gala rozpoczęła się z opóźnieniem. Tym razem 45 minutowym.

Na ringu spotkali się wybrani pięściarze z całej Polski. Stoczono 11 walk bokserskich w różnych kategoriach wagowych.  Barwy naszego miasta reprezentowali zawodnicy z klubu sportowego Nokaut Radomsko: w kat. kadet 51 kg - Mateusz Musiał, kat. kadet 57 kg - Julia Kalecińska, kat. kadet 63 kg - Patryk Kułaga, kat. kadet 66 kg - Bartosz Bednarczyk, Mateusz Stępień kat. senior 69 kg. W walkach pokazowych zobaczyliśmy Juliannę Morozińską i Antoniego Borkowskiego z klubu Nokaut Radomsko.

Sprawdź: Karta walk IV Gali Boksu w Radomsku

Zawodników oklaskiwał Przemysław Saleta.

Podczas Gali odbyła się zbiórka na rzecz 6-letniej Zuzi z Radomska. Dziewczynka zapadła w śpiączkę po operacji guza mózgu. Od maja przebywa w warszawskim szpitalu w Międzylesiu. Obecnie otwiera już oczy, porusza rączkami, nóżkami. To dopiero początek jej walki o powrót do zdrowia i sprawności. Dziecko poddawane jest nadal chemioterapii. Co najważniejsze – dziewczynka potrzebuje kosztownej codziennej rehabilitacji. Dla dziecka wciąż można wpłacać pieniądze. Numer zbiórki o nazwie „Pomoc dla Zuzi” to 2019/3147/ks.

Organizatorami IV Gali Boksu o Puchar Starosty Radomszczańskiego jest Klub Sportowy Nokaut Radomsko oraz Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku.

Więcej o:
gala boksu radomsko boks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE