Pieniądze na szkolenie kadr od PUP

Pieniądze na szkolenie kadr od PUP Fot. ilustracyjne/pixabay.com

PUP w Radomsku przyjmuje wnioski o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na kształcenie ustawiczne pracodawców i pracowników w 2019 roku.

Wnioski na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców przyjmowane będą w biurze podawczym Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku (sala obsługi) w terminie od 16 do 20 września.

Środki KFS na dofinansowanie kształcenia pracowników i pracodawców mogą być przeznaczone na: kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą, egzaminy umożliwiające uzyskanie dokumentów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych, badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej po ukończonym kształceniu, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym kształceniem.

Zasady przyznawania środków z KFS w 2019 roku oraz aktualny wniosek dostępne są na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w dokumentach do pobrania w zakładce Dla pracodawców i przedsiębiorców oraz w siedzibie urzędu (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko - Referat Instrumentów Rynku Pracy, pokój nr 19). Szczegółowe informacje można uzyskać również dzwoniąc pod nr tel. 44 683 73 56 do 58 wew. 31 lub 42.

Więcej o:
pup pup radomsko nabór wniosków radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE