PGK z nagrodą za wkład i budowę systemu recykingu opakowań

Podczas uroczystego X Seminarium dla Operatorów Komunalnych w Warszawie zorganizowanej przez Organizację Odzysku REKOPOL S.A. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku zostało... ››

Wiceprezes PGK Jakub Jędrzejczak odbiera nagrodę od RECOPOLPodczas uroczystego X Seminarium dla Operatorów Komunalnych w Warszawie zorganizowanej przez  Organizację Odzysku REKOPOL S.A. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku zostało nagrodzone za wkład i budowę systemu recyklingu odpadów opakowaniowych w Polsce.

 

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się 19 października. W imieniu   przedsiębiorstwa odebrał ją wiceprezes Zarządu Jakub Jędrzejczak.

 

Niewątpliwie duże znaczenie w procesie odzysku i recyklingu odpadów przez PGK  miało oddanie do użytku w 2009 roku Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych, w skład którego wchodzi m.in. sortownia odpadów.  Nagroda ta jest szczególna dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, gdyż wyróżniła Spółkę spośród wielu firm zajmujących się gospodarowaniem odpadów opakowaniowych w Polsce.

 

Rekopol jest jedną z największych i najdłużej działających organizacji odzysku w Polsce, założoną 24 października 2000 r.

Więcej o:
pgk nagroda
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE