PGK z nagrodą "Lider Zbiórki Tworzyw"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zostało nagrodzone w tegorocznym konkursie o Puchar Recyklingu w kategorii "Lider Zbiórki Tworzyw".

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zostało nagrodzone w tegorocznym konkursie  o Puchar Recyklingu w kategorii "Lider Zbiórki Tworzyw".

Konkurs o Puchar Recyklingu organizowany przez „Przegląd Komunalny” to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie spośród zgłoszonych podmiotów, tych które realizują najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła, prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 listopada br. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO' 2012 w Poznaniu.

Jest to już druga nagroda (w trzyletniej działalności Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych) przyznana Spółce w Konkursie "Przeglądu Komunalnego". Poprzednią przedsiębiorstwo otrzymało w 2011 r. w kategorii „Lider Sortowni”.

Tegoroczna nagroda dla PGK Sp. z o.o. została przyznana przez IMP Polowat Sp. z o.o., jednego z największych recyklerów poużytkowych butelek PET w Polsce.


Więcej o:
pgk pgk radomsko nadgroda przedsiębiorstwo gosppdarki komunalnej nagroda pgk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE