PGK w Radomsku przywraca godziny pracy i bezpośrednią obsługę

PGK w Radomsku przywraca godziny pracy i bezpośrednią obsługę

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku poinformowało, że od 4 maja 2021 r. następuje przywrócenie standardowych godzin pracy Zakładów Spółki. Przywrócona zostaje także bezpośrednia obsługa klienta, w tym obsługa kasowa – z zachowaniem ogólnie obowiązujących rygorów sanitarnych oraz zasad bezpieczeństwa.

Nadal obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcja rąk, a w 1 pomieszczeniu może przebywać 1 klient na 1 stanowisko obsługujące.

- Przypominamy, że dotychczasowe ograniczenia wynikały z wprowadzonych przez Rząd RP zaostrzonych restrykcji spowodowanych wzrostem zachorowań na COVID-19 – mówią pracownicy PGK w Radomsku.

Czytaj też: PSZOK wznawia działalność

Pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w dalszym ciągu zachęcają do załatwiania spraw i formalności drogą telefoniczną, mailową, przez system ePUAP lub za pomocą poczty tradycyjnej (adres: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku, ul. Stara Droga 85, 97-500 Radomsko), a także do regulowania zobowiązań finansowych w formie przelewów na numery kont podanych na fakturach.

Więcej o:
radomsko pgk radomsko obsługa mieszkańców godziny pracy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE