Partia KORWiN i Paweł Kukiz wspierają Jacka Raka

Lokalne struktury Partii KORWiN udzieliły poparcia Jackowi Rakowi ubiegającemu się o fotel prezydenta Radomska. 2 lutego kandydata wspierać osobiście będzie także Paweł Kukiz.

Lokalne struktury Partii KORWiN udzieliły poparcia Jackowi Rakowi, ubiegającemu się o fotel prezydenta Radomska. 2 lutego kandydata wspierać osobiście będzie także Paweł Kukiz.
fot. archiwum radomsko24.pl/M. Szałowski
W wydanym komunikacie członkowie lokalnych struktur partii KORWiN napisali: Po analizie kandydatur na prezydenta miasta Radomsko zdecydowaliśmy o udzieleniu poparcia panu J.Rakowi- KUKKIZ'15 w wyborach uzupełniających, które odbędą się już 7 lutego br. Zachęcamy naszych sympatyków do udziału w wyborach i czynnego uczestniczenia w życiu samorządowym a popieranemu kandydatowi życzymy sukcesu wyborczego.

We wtorek 2 lutego do Radomska przyjedzie poseł Paweł Kukiz, lider ruchu KUKIZ’15. Będzie wspierać Jacka Raka w wyborach na prezydenta naszego miasta.  Spotkanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury o godz. 17.00 Wcześniej spotkają się z rodzimymi  przedsiębiorcami. Będą zbierać podpisy w sprawie referendum na temat uchodźców.

Więcej o:
wybory 2016 wybory prezydent wybory prezydenckie 2016
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE