Packing Partner wygrywa MOSiR Korner Ligę w Radomsku - Radomsko24.pl

Packing Partner wygrywa MOSiR Korner Ligę w Radomsku

Packing Partner wygrywa MOSiR Korner Ligę w Radomsku Fot. MOSiR

Zakończyła się jubileuszowa XXV edycja Halowych Mistrzostw Radomska w Futsalu MOSiR Korner Liga. Mistrzem sezonu 2021/22 został Packing Partner z kompletem 36 punktów.

Drugie miejsce zajął MM Projekt, a na trzeciej pozycji rozgrywki zakończyli Gołębiarze. Tuż za podium na czwartym miejscu uplasował się Gold-Car.

Królem strzelców został Wiktor Majewski. Zawodnik Packingu Partner, który zdobył 46 bramek. Tuż za nim w klasyfikacji najlepszego strzelca znaleźli się Cezary Stefańczyk z MM Projekt z 38 bramkami oraz Wiktor Jurczyk z Gołębiarzy z 35 trafieniami.

Najlepszym bramkarzem ligi został Michał Kanafa reprezentujący Packing Partner.