Ostatni wakacyjny koncert na placu 3 Maja

Ostatni wakacyjny koncert na placu 3 Maja

Aktor Robert Delegiewicz zaśpiewa najpiękniejsze piosenki o miłości. Miejski Dom Kultury zaprasza 19 sierpnia, o godz. 17.00 na plac 3 Maja.

„Jak nikogo na świecie” to muzyczna „opowieść dwojga opowiedziana znanymi melodiami z nieznanymi tekstami". Słuchacze spotkają się tu z takimi utworami jak „Lasciate mi cantare” z repertuaru Toto Cotugno, „Love letters”  Elvisa Presley'a, czy „Se Fini”Charlesa Asnavoura.

Znane melodie w nowych odsłonach tekstowych stworzonych na potrzeby wspomnianej opowieści mieszają się tu z utworami oryginalnymi pod względem muzycznym i tekstowym takimi jak „Et si tu n'existais pas” Joe Dissin'a, lub „Czy te oczy mogą kłamać” (tekst autorstwa Agnieszki Osieckiej).

 

Łącząca utwory konferansjerka będąca w większości zbiorem fragmentów prozy opowiadającej wspomnianą historię jest dopełnieniem historii, o której mówi się, że mogła wydarzyć się naprawdę, ale może też być zupełnie zmyślona.

W recitalu tym czternaście różnych od siebie utworów śpiewanych w czterech językach znajduje wspólny mianownik w tej właśnie opowieści. Opowieści słowa, oraz muzyki płynącej z instrumentów klawiszowych i skrzypiec.

Więcej o:
piknik koncert plac 3 maja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE