OSP Strzałków organizuje zbiórkę złomu

OSP Strzałków organizuje zbiórkę złomu Fot. mat. organizatora

Strażacy z OSP Strzałków szukają możliwości pozyskania środków na zakup motopompy Rosenbauer. W tym celu organizują zbiórkę złomu ph. „Masz kawałek złomu? Nie trzymaj go w domu!”.

Wakacje to nie tylko czas urlopów, ale i remontów w domach. Dlatego też jeżeli macie Państwo m.in. niepotrzebny sprzęt RTV i AGD warto przekazać go druhom z OSP w Strzałkowie.

- Drodzy Mieszkańcy! Robicie domowe porządki i macie zalegający sprzęt? Sprzątacie swoją działkę i okazuje się, że znajduje się na niej złom. Jeśli tak, zadzwońcie do nas - tłumaczą strażacy z OSP w Strzałkowie, którzy zauważają, iż w związku z ciągłym rozwojem i chęcią niesienia pomocy podjęli się organizacji zbiórki złomu, z której pieniądze zostaną przekazane na zakup motopompy Rosenbauer.

Druhowie zapewniają, że odbiorą złom własnym transportem po wcześniejszym umówieniu.

Wszystkich chętnych pozbyciem się zalegającego w domu złomu i wsparciem strażaków prosimy o kontakt pod nr tel.  510 453 689. 

W tym tygodniu zbiórka złomu będzie odbywać się w dniach:

- 20 lipca od godz. 16.00 – Strzałków ul.  Kopernika, Konopnickiej, Kolumba, Moniuszki, Rolna, Harcerska, Polna, Broniewskiego, Reymonta + Amelin

- 21 lipca od godz. 16.00 – Strzałków ul. Korola, Krasickiego, Kochanowskiego, Krótka, Reymonta za kościołem, Kolberga, Słoneczna, Siemiradzkiego, Strzałkowska + Grzebień

Więcej o:
powiat radomszczański gmina radomsko strzałków osp strzałków zbiórka złomu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE