„Ósemka” zaprasza do zerówki i pierwszej klasy

„Ósemka” zaprasza do zerówki i pierwszej klasy Fot. PSP nr 8 w Radomsku

Dyrekcja i nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Radomsku zapraszają do tego by wybrać drogę edukacji swojego dziecka właśnie w murach tej szkoły. Trwają zapisy.

Mała szkoła ma zapewnić bezpieczeństwo i opiekę Dziecku na każdym szczeblu edukacji od „0” do VIII klasy.

- Uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych, rozwijać swoją wiedzę, przygotowywać się do konkursów oraz rozwijać swoje talenty i zainteresowania. W klasie „O” dzieci poznają literki i cyferki oraz dodatkowe bloki tematyczne - jedna literka i cyferka tygodniowo oraz jeden wierszyk tygodniowo. Usprawniamy motorykę małą dzieci poprzez ćwiczenia manualne tzn.: szlaczki, szlaczki literopodobne, malowanie po tablicy, malowanie palcami. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego ucznia - piszą nauczyciele szkoły.

Klasa „O” jest dobrze wyposażona - sala edukacyjna wspomaga uczenie się dziecka jest tablica multimedialna, komputer, telewizor z odtwarzaczem DVD, radio z bajkowymi słuchowiskami, kąciki zainteresowań (zabawki tematyczne), gry planszowe i konstrukcyjne, barwne stoliki i krzesełka, ciekawe Karty Pracy, kolorowe ściany, okna z roletami, oczyszczacz powietrza (likwidacja drobnoustrojów), ozonator (dezynfekcja pomieszczeń). Dodatkowo, dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu w nowoczesnym placu zabaw. Zajęcia z wychowania fizycznego odbywają się na sali gimnastycznej. Szkoła posiada przy klasie małą salę zabaw wyposażoną w klocki z gąbki, namioty, tunele, piłki i skoczki.

W szkole trwa także nabór do klasy I artystyczno-językowej. Co wyróżnia naukę w „ósemce”? Dodatkowe, tematyczne zajęcia artystyczne dziennikarskie, literackie, muzyczne, fotograficzne, cykliczne zajęcia z robotyki, wykorzystywanie w pracy dogoterapii, dodatkowa kreatywna lekcja języka angielskiego, treningi Umiejętności Społecznych- prowadzonych w ramach godzin wychowawczych.

Więcej o:
szkola radomsko psp8 oferta szkoła psp 8 ósemka radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE