Organizator wycieczek rowerowych w Beskidach

Organizator wycieczek rowerowych w Beskidach

Beskidy co roku przyciągają miłośników pieszych i rowerowych wycieczek górskich. Bardzo dobrą bazą wypadową jest serce Beskidu Śląskiego, czyli Szczyrk. W miejscowości tej znajduje się również Trip2Bike-profesjonalna wypożyczalnia rowerów i organizator wycieczek rowerowych w jednym.

Atrakcje turystyczne Szczyrku

Szczyrk to znany kurort turystyczny położony w południowej części województwa śląskiego. Leży u podnóża gór:Skrzyczne i Klimczok. Ze względu na lokalizację miasta, główne atrakcje turystyczne Szczyrku będą związane z wycieczkami górskimi. Tereny obfitują w liczne malownicze ścieżki i trasy specjalnie przystosowane do poruszania się po nich rowerem. Nie brakuje również miejsc dla spacerowiczów i wspinaczy. Szczególnie godne uwagi są również: jaskinia w Trzech Kopcach, kolej liniowa na Skrzyczne przez Jaworzynę, 80-metrowa zjeżdżalniawodna, czy liczne klimatyczne knajpki i kościoły. Atrakcje turystyczne Szczyrku są na tyle zróżnicowane, że niemal każdy, niezależnie od wieku czy preferencji, znajdzie idealną rozrywkę dla siebie.

Trip2Bike - profesjonalna wypożyczalnia rowerów w Szczyrku

Trip2Bike to największa stacjonarna wypożyczalnia rowerów w Szczyrku. W ofercie dostępne są zarówno rowery górskie, jak i elektryczne MTB (full i hardtail). Pojazdy są zadbane i regularnie serwisowane, co jest gwarancją najlepszej jakości sprzętu. Wszystkie dostępne maszyny można obejrzeć oraz zarezerwować na stronie www.trip2bike.pl. Firma oferuje rowery dla osób w każdym wieku - dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Trip2Bike to zdecydowanie najpopularniejsza lokalna wypożyczalnia rowerów, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób uwielbiających aktywnie wypoczywać na świeżym powietrzu. Warto jednak zauważyć, że firma oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia jednośladów. Jest to także znany w całym Beskidzie organizator wycieczek rowerowych.

Trip2Bike - organizator wycieczek rowerowych

Dobra organizacja to klucz do sukcesu wycieczki rowerowej. Warto w tej kwestii zdać się na specjalistów, którzy doskonale wiedzą w jaki sposób zaplanować wyprawę, aby zobaczyć podczas niej wszystkie najciekawsze miejsca i nie ominąć żadnej atrakcji.

Trip2Bike to polecany przez wiele osób organizator wycieczek rowerowych po Beskidach. Co tydzień, Trip2Bike organizuje rowerową wycieczkę nad Jezioro Żywieckie. Oferta skierowana jest dla osób indywidualnych i rodzin z dziećmi. Plan wyprawy obejmuje przejazd z przewodnikiem na rowerach z wypożyczalni Trip2Bike przez centrum Szczyrku aż nad Jezioro Żywieckie, czas wolny na rekreacje, plażowanie oraz konsumpcję, pływanie kajakiem lub SUP, a następnie powrót do hotelu mikrobusem lub rowerem. Wszystkie powyższe atrakcje są wliczone w cenę. Przewidywany czas łączny wycieczki to około 6 godzin w wariancie powrotu busem lub 7-7,5 godziny w wariancie powrotu rowerami. Przejazd rowerem obejmuje około 40 km, trasa jest łatwa, ponieważ większość drogi jest ze spadkiem w dół w kierunku jeziora, jedynie w drodze powrotnej jest lekko pod górę. Nad bezpieczeństwem uczestników, koordynacją programu i techniczną obsługą rowerów czuwa doświadczony przewodnik.

Szczyrk to również znakomite miejsce do organizacji imprez integracyjnych. Trip2Bike to organizator wycieczek rowerowych, który posiada ogromne doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu wypraw dla grup. Firma jest w stanie zorganizować niemal każdy event o charakterze sportowym i integracyjnym. Trip2Bike bez problemu przygotuje dla uczestników wyjazdu integracyjnego rajd rowerowy lub pieszy, z przygodami. Oprócz tego, firma specjalizuje się w organizacji gier miejskich, gier terenowych, spływach kajakowych, a także kursach - podstawowym kursie kolarstwa górskiego MTB oraz podstawowym szkoleniu z pierwszej pomocy w wypadkach rowerowych. Doświadczenie i profesjonalizm Trip2Bike sprawi, że każda impreza integracyjna pozostanie niezapomniana.

Więcej informacji na temat oferty Trip2Bike można uzyskać:

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE