Opóźnienia w otwarciu ul. Warszyca

Opóźnia się ponowne otwarcie dla ruchu ul. Warszyca w Radomsku. Udostępnienie dla ruchu tego odcinka ulicy (od ul. Reymonta do ul. Sierakowskiego) nastąpi w środę 8 lipca.

Opóźnia się ponowne otwarcie dla ruchu ul. Warszyca w Radomsku. Udostępnienie dla ruchu tego odcinka ulicy (od ul. Reymonta do ul. Sierakowskiego) nastąpi w środę 8 lipca.

O opóźnieniach poinformował magistrat w komunikacie na stronie internetowej, w którym czytamy:

Niestety, pomimo naszych zapowiedzi ruch samochodowy na ulicy Warszyca nie jest jeszcze możliwy, nie z naszej winy. Konieczna jest naprawa nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Warszyca i Reymonta uszkodzonej przez ciężki pojazd, który pomyłkowo wjechał w ten rejon.

Niedotrzymanie deklarowanego terminu 6 lipca dla udostępnienia dla ruchu kołowego na ul. Warszyca na odcinku od ul. Reymonta do ul. Sierakowskiego nastąpiło z przyczyn niezależnych od Miasta Radomska i wykonawcy robót drogowych. Firma Drogbud w ustalonym terminie zakończyła wszystkie roboty łącznie z brukarskimi, a Wydział Inwestycji Urzędu Miasta zlecił specjalistycznej firmie wykonanie, wyprzedzające termin otwarcia drogi, malowania poziomych znaków drogowych - linii i przejścia dla pieszych.

W dniu 3 lipca w godzinach popołudniowych nastąpiło poważne uszkodzenie nawierzchni na skrzyżowaniu ulicy Reymonta z ulicą Warszyca (na jezdni poza obszarem objętym realizacją inwestycji) spowodowane przez pojazd ciężki, który pomyłkowo wjechał na ten rejon i nieprawidłowo wykonał manewr zawracania. Rozmiar uszkodzeń stanowi potencjalne zagrożenie dla użytkowników ruchu i dlatego przed dokonaniem naprawy nie jest możliwe dopuszczenie tego odcinka drogi do ruchu.

Wykonawca odpowiedzialny za naprawy dróg asfaltowych zadeklarował usunięcie awarii w dniu 7 lipca. Udostępnienie dla ruchu tego odcinka ulicy Warszyca nastąpi w dniu 8 lipca.

Więcej o:
remont pkp remont przejazdy mostek reymonta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE