Opalowy "Mały Finał"

14 grudnia o godzinie 15.30 na Małym Finale nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów: literackiego, recytatorskiego, plastycznego i fotograficznego.

14 grudnia o godzinie 15.30 na Małym Finale nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów: literackiego, recytatorskiego, plastycznego i fotograficznego, odbywających się w ramach harcerskiego festiwalu OPAL. Konkursy te nie są przeznaczone tylko dla harcerzy - może w nich brać udział każda utalentowana osoba.

foto własne

Jak co roku, ogłoszeniu wyników towarzyszyły niesamowite emocje, zwłaszcza wśród najmłodszej publiczności - zuchy najchętniej biorą udział w różnego rodzaju konkursach (np. w konkursie recytatorskim w kategorii "Zuchy" było ponad 30 zgłoszonych osób, w kategorii "Wędrownicy" - jedna osoba). Ponieważ tegoroczny Opal był stylizowany na "Rodzinę Adamsów", mroczny klimat dodawał dreszczyku zebranym na małej hali. Jury miało nie lada problem, komu przyznać nagrody, stąd też duża liczba wyróżnień.

Zgodnie z obietnicą prezentujemy wyniki poszczególnych konkursów:

Konkurs plastyczny:

Kategoria: Zuchy

I - Karolina Kubasiak

II - Małgorzata Bieguszewska

III - Antonina Tomasik

Wyróżnienia:

Staś i Helena Orłowscy, Aleksandra Drobosz, Klaudia Dawid, Julia Pytkowska, Julia Janczak

 

Kategoria: Harcerze i Harcerze Starsi

I - Wiktoria Rychlica

II - Zuzanna Korzela

III - Adrianna Rogalińska

Wyróżnienia:

Aleksandra Ocoraska, Jakub Radziejewski, Sylwia Kowalczyk

 

Kategoria: Wędrownicy

I - Kinga Ostrowska

II - Maria Ciupińska

III - Karolina Mazur

Wyróżnienia:

Paulina Kluza, Sebastian Wójcik

 

Konkurs Recytatorski

Kategoria: Zuchy

I - Wiktor Wiche, Wiktoria Małachowska

II - Anna Barda

III - Weronika Borek

Wyróżnienia:

Jakub Kowalski, Oliwia Panicz, Agnieszka Stawska, Alicja Kapuścińska

 

Kategoria: Harcerze i Harcerze Starsi

I - Ilona Iskrzyńska

II - Paulina Bartnik

III - Agata Dziegieć, Angelika Iwanowicz

Wyróżnienia:

Krzysztof Przygoda, Adrianna Franczyk, Natalia Ozga

 

Konkurs Fotograficzny:

W tym konkursie nie wyróżniono kategorii wiekowych

I - Oskar Drewniak

II - Klaudia Oboza

III - Patrycja Wieczorek

Wyróżnienia:

Sandra Nita, Daniel Wieczorek, Jolanta Stępień

 

Konkurs Literacki

Kategoria Zuchy:

I - Julia Janczak

II - Wiktoria Małachowska

III - Weronika Miśkiewicz

 

Kategoria Harcerze i Harcerze Starsi

I - Natalia Bartnik

II - Aleksander Szadkowski

III - Hanna Andrysiak

Wyróżnienia:

Nikola Olczyk

 

Kategoria: Wędrownicy i Instruktorzy

I - Weronika Smędzik

II - Joanna Gębicz, Kamila Kossowska

III - Kacper Nowak

 

Konkurs plastyczny na miejscu

 

Kategoria Zuchy:

Szóstka z Jaktorowa Mateusza Lebiody

 

Kategoria Harcerze

24 RDH „Leliwa”

Więcej o:
opal mały finał opal 2013 konkurs plastyczny konkurs recytatorski konkurs literacki konkurs fotograficzny zhp harcerstwo hufiec radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE