„Ontex” rozbudowuje zakład w Radomsku i poszukuje pracowników. Firma zorganizowała Dni Otwarte

Fot. W. Bojdo, K. Gajda

Działająca od czterech lat w Radomsku firma „Ontex” rozbudowuje swój zakład. W związku z tym, firma poszukuje pracowników. W poniedziałek w fabryce zorganizowano Dni Otwarte dla osób zainteresowanych podjęciem pracy.

„Ontex” jest wiodącym międzynarodowym producentem środków higieny osobistej dla niemowląt, kobiet oraz dla dorosłych. Firma posiada 19 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Fabryka w Radomsku (jedyna w Polsce) powstała w 2018 roku.  Od tego momentu uruchomionych zostało 7 linii produkcyjnych, a zatrudnienie wynosi obecnie ponad 400 pracowników.

- Obecnie planowane jest zwiększenie parku maszynowego o 8 maszyn. W następnym roku będą to 4 kolejne maszyny. Rozbudowa zakładu oznacza wzrost zatrudnienia do końca roku o 200 osób – mówi Radosław Król, dyrektor operacyjny fabryki „Ontex”.

Firma poszukuje m.in.: operatorów, mechaników, automatyków, magazynierów, laborantów, inżynierów, specjalistów i kadry kierowniczej.

- Wszyscy kandydaci zatrudniani są bezpośrednio w spółce Ontex Polska. Firma oferuje swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe, między innymi ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, ZFŚS oraz produkty firmy dla młodych rodziców. Wartością dla Ontex jest budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy, a także wspieranie lokalnej społeczności – podkreśla Ewa Broszkiewicz z firmy „Ontex”.

- Mamy bardzo młodą kadrę, zróżnicowane stanowiska. Nowi pracownicy mogą liczyć na dobre wejście w struktury firmy. Mamy doświadczonych operatorów, którzy poprowadzą nowych pracowników i przygotują ich do samodzielnej pracy – dodaje Radosław Król.

W poniedziałek i wtorek (25 i 26 kwietnia) w fabryce „Ontex” organizowane są Dni Otwarte. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w zakładzie mogą zwiedzić fabrykę, dowiedzieć się na czym polega praca, porozmawiać z pracownikami i osobami odpowiedzialnymi za rekrutację, a także złożyć dokumenty aplikacyjne i uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko ontex radomsko dni otwarte ontex rozbudowa fabryki ontex
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE