Ontex Radomsko: Belgijski producent artykułów higienicznych dalej inwestuje w Radomsku

Ontex Radomsko: Belgijski producent artykułów higienicznych dalej inwestuje w Radomsku

Firma Ontex rozpoczęła swoją działalność w radomszczańskiej strefie ekonomicznej w 2018 roku. Od tego momentu minęły 3 lata, zostało uruchomionych 7 linii produkcyjnych, a zatrudnienie wynosi obecnie ponad 330 pracowników.

Ontex nadal się rozwija, a do końca 2022 roku planuje zatrudnić kolejne 200 osób. Ten wzrost zatrudnienia jest spowodowany rozbudową fabryki w Radomsku. Już w październiku br. na teren działki wjechały maszyny budowlane. Budowane jest kolejne ponad 43 tys. m kw.

Wraz z rozbudową budynku rosną także plany zatrudnieniowe. Firma już teraz uruchomiła procesy rekrutacyjne związane z nową inwestycją. Poszukiwani są Operatorzy Linii Produkcyjnych, Automatycy, Mechanicy, Pracownicy Magazynu oraz wiele innych stanowisk. Wszyscy kandydaci zatrudniani są bezpośrednio w spółce Ontex Polska. Firma oferuje swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe, między innymi ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, ZFŚS oraz produkty firmy dla młodych rodziców. Co równie istotne pracownicy rozwijają się wraz z firmą.

Ontex to miejsce, w którym zdecydowania większość kadry kierowniczej średniego szczebla wywodzi się z rekrutacji wewnętrznych. Dzięki temu, że fabryka jest nowa i stale się rozwija możliwości awansu i budowania kariery zawodowej dla pracowników są naprawdę realne. Wartością dla Ontex jest budowanie pozytywnej atmosfery w miejscu pracy, a także wspieranie lokalnej społeczności. Firma niejednokrotnie angażuje się w lokalne akcje charytatywne oraz przekazuje swoje produkty różnym instytucjom (Domy Dziecka, Fundacje, Szpitale).

Aktualne ofert pracy w firmie Ontex są dostępne pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/ontex-polska,365256

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE