Ontex – firma która stawia na pracowników

Ontex – firma która stawia na pracowników

Firma Ontex na radomszczańskim rynku, działa już ponad rok. Stawia na rozwój, nie tylko ten związany z produkcją, ale przede wszystkim na rozwój kadry pracowniczej. Ontex to firma, która wierzy, że to właśnie ludzie tworzą pozytywną atmosferę w firmie, która bezpośrednio wpływa na rozwój całego przedsiębiorstwa. Dni Otwarte są doskonałą okazją, żeby poznać działania firmy od podszewki.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Ontex, produkującego artykuły higieniczne z centralą w Belgii. Nasze wysokiej jakości produkty są sprzedawane w 110 krajach pod marką Ontex, ale przede wszystkim jako marki własne czołowych sieci detalicznych.

W 2018 r. uruchomiliśmy w Polsce w Radomsku pierwszą fabrykę naszych produktów. Jest to przyjazny dla środowiska obiekt, którego produkty są oznaczone zielonym certyfikatem energetycznym. Nasza firma kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu klientów. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy oraz budowanie atmosfery opartej na zaufaniu i partnerstwie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Automatyk, Mechanik, Operator Linii Produkcyjnej oraz Pakowacz. Chcemy umożliwić kandydatom do pracy zobaczenie swojego przyszłego miejsca pracy, dlatego w dniach 15 i 22 października organizujemy dni otwarte. W trakcie tego wydarzenia nasi goście będą mogli zobaczyć pracę na konkretnych stanowiskach, poznać naszą firmę, a także porozmawiać z kierownikami działów, do których prowadzone są procesy rekrutacyjne.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE