Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Okazałe zwycięstwo. RKS Radomsko - KS Wasilków 5:0 - Radomsko24.pl

Okazałe zwycięstwo. RKS Radomsko - KS Wasilków 5:0

Walczący o utrzymanie RKS Radomsko, w meczu III ligi, grał u siebie (22 maja), z ostatnim w tabeli KS Wasilków. Radomszczanie to spotkanie wygrali wysoko, bo aż 5:0 (3:0). Dzięki zwycięstwu RKS wydostał się ze strefy spadkowej.

Spotkanie z Wasilkowem było tym meczem, którym trzeba było wygrać. Goście to zdecydowanie najsłabszy zespół ligi, zajmujący ostanie miejsce w tabeli. Radomszczanie już raz w tym roku grali z KS Wasilków. Na inaugurację wiosennych rozgrywek wygrali na wyjeździe 0:3.

Wynik spotkania otworzyli goście z Podlasia, strzelając gola samobójczego już w 5. minucie gry. W pierwszej części gry bramki dla RKS Radomsko zdobyli Jakub Pawłowski w 16. min. oraz Konrad Niedzielski w 37. min. Ten sam zawodnik chwilę później mógł zdobyć kolejną bramkę lecz po jego strzale z kilku metrów piłka minęła siatkę.

W drugiej połowie, kibice którzy przyszli na stadion, obejrzeli dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Robert Ziółkowski w 57. min. i Mateusz Szela w 82. min.

W tabeli RKS Radomsko ma 41 punktów i zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli.

RKS Radomsko - KS Wasilków 5:0 (3:0)
'5 - sam. '16 J. Pawłowski, '37 K. Niedzielski, '57 R. Ziółkowski, '82 M. Szela

Wyjściowa jedenastka RKS Radomsko: M. Humerski - B. Winker, K. Niedzielski, M. Szela, P. Basiuk, R. Ziółkowski, B. Machaj, Ł. Bocian, K. Kolasa, J. Pawłowski, W. Śmigielwski
Wyjścjowa jedenastka KS Wasilków: P. Gendzwiłł - Ł. Wojciechowski, W. Nasuto, G. Makal, P. Panek, J. Jakimiuk, B. Dudziński, M. Poduch, D. Wysocki, D. Zubowski, O. Dziermański

29 maja, RKS zagra u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Początek o 12.00.