Ogródek pani Czesławy wyróżniony w konkursie „Trybunalskie Rozmowy Regionalne”

Ogródek pani Czesławy wyróżniony w konkursie „Trybunalskie Rozmowy Regionalne” Fot. Ogródek pani Czesławy przy bloku na ul. L. Czarnego

Pani Czesława od lat uprawia wspólnie z mężem swój mały ogródek przy ul. Leszka Czarnego w Radomsku. Tworzą ozdoby z kamienia i drewna. Dzięki temu jest kolorowo i wesoło. Przechodnie zatrzymują się i podziwiają.

Miło nam poinformować, że pani Czesława Świderska - założycielka i opiekunka ogródka przed swoim blokiem przy ulicy Leszka Czarnego w Radomsku, w projekcie „Trybunalskich Rozmów Regionalnych” otrzymała wyróżnienie i nagrodę. Głosowanie na najpopularniejsze miejsca ziemi piotrkowskiej i radomszczańskiej rozpoczęło się pod koniec czerwca i trwało do końca wakacji. 

Zobacz ogród Pani Czesławy w tym filmie:

 

Laureatami Trybunalskich Rozmów Regionalnych zostały: Leśna Osada Edukacyjna w Kole, sala pamięci 25 pp Armii Krajowej w Piotrkowie oraz bar „Na Górce” w Stobnicy. Więcej TUTAJ.

W ostatni dzień wakacji, organizatorzy, sponsorzy i zaproszeni goście, spotkali się ze zwycięzcami na terenie najmocniej wspieranej w konkursie lokalizacji, aby przekazać gratulacje, dyplomy oraz nagrody finansowe.

Patronat medialny nad plebiscytem objął m.in. portal Radomsko24.pl. Wszystkim wygranym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Nagroda pani Czesławie zostanie wręczona w redakcji naszego portalu. Wkrótce relacja wideo z tego wydarzenia.

Więcej o:
trybunalskie rozmowy konkurs strefa fm ogródek radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE