Ograniczone wejścia do Szpitala Powiatowego w Radomsku

Ograniczone wejścia do Szpitala Powiatowego w Radomsku Fot. Szpital Powiatowy w Radomsku

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, wejście do budynków Szpitala Powiatowego w Radomsku dla osób z zewnątrz (pacjentów, rodzin oraz interesantów), zostało ograniczone.

Większość drzwi wejściowych w budynkach szpitala zostało zamkniętych, aby ograniczyć swobodny przepływ osób nie będących pracownikami szpitala. Nie oznacza to jednak, że nie do szpitala nikt nie wejdzie.
 
- Wejście główne do szpitala od godziny 18.00 do godziny 6.00 zostaje zamknięte. Osoby chcące skorzystać ze świadczeń nocnej i świątecznej opieki medycznej zgłaszając się do szpitala dzwonią umieszczonym przez wejściem głównym domofonem. O dalszym postępowaniu decyduje personel punktu informacyjnego. Osoby, które przejdą weryfikację będą mogły wejść do szpitala, pamiętając o dezynfekcji rąk przy bocznym wejściu. Pragniemy wskazać, iż osoby towarzyszące a nie wymagające porady lekarskiej lub wykonania iniekcji nie będą wpuszczane do budynku szpitala – czytamy w komunikacie Szpitala Powiatowego w Radomsku.
 
Wejście do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego jest nadal otwarte. Zgłaszać się mogą tam wyłącznie osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia.
 
Pracownicy szpitala apelują, by nie zgłaszały się do Oddziału Ratunkowego osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusa COVID-19. Jednocześnie informują, iż rozważane są także dodatkowe ograniczenia związane ze zgłaszaniem się osób do SOR radomszczańskiej placówki.
Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko szpital ograniczone wejścia do szpitala
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE