Oddaj złom, pomóż Miłoszowi wygrać walkę o życie!

Oddaj złom, pomóż Miłoszowi wygrać walkę o życie! Fot. nadesłane

W rejonie Starostwa Powiatowego w Radomsku został ustawiony kontener, do którego można wrzucać złom. Zgromadzone w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na kosztowną operację w USA, której musi zostać poddany 7-miesięczny Miłosz Małysa.

Kontener znajduje się na parkingu za budynkiem starostwa. Złom można dostarczać codziennie po godz. 16.00 (do końca sierpnia, ale możliwe, że termin zostanie wydłużony). Całkowity dochód ze sprzedaży złomu zostanie przeznaczony na operację radomszczanina - Miłosza Małysa.

Pochodzący z Radomska Miłosz Małysa ma dopiero 7 miesięcy, ale już od urodzenia jego życiu zagraża niebezpieczeństwo – cierpi na bardzo rzadką i poważną wadę serca.

Chłopiec miał być operowany w Belgii. W lipcu jego stan zdrowia znacznie się pogorszył i klinika ostatecznie odmówiła zakwalifikowania go do operacji. Odmówiły również inne ośrodki w Europie.

Pomóc Miłoszowi może tylko kosztowna operacja w USA. Szpital w Stanford, gdzie operuje światowej sławy kardiochirurg, specjalista od najtrudniejszych przypadków wad serca na świecie zakwalifikował Miłosza do operacji. Jej koszt to ponad 1 mln złotych.

Leczenie Miłosza można wesprzeć poprzez zbiórkę na portalu siepomaga.pl oraz licytacje przedmiotów na grupie na Facebooku.

Więcej o:
radomsko miłosz małysa leczenie zbiórka zbiórka złomu kontener
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE