Oddaj krew dla chorego dziecka na pikniku rodzinnym

Już jutro (26 maja), od godziny 12.00 do 14.00, przy Miejskim Domu Kultury stanie autobus do poboru krwi.

Już jutro (26 maja), od godziny 12.00 do 14.00, przy Miejskim Domu Kultury stanie autobus do poboru krwi.
foto:archiwum radomsko24.pl
W tym dniu zapraszamy wszystkich chętnych, którzy będą chcieli pomóc Piotrusiowi Popiołkowi – trzylatkowi z Radomska walczącemu białaczką.

Mobilny punkt pobory krwi jest jednym z elementów pikniku rodzinnego "Zdrowie Mamy", który zostanie zorganizowany w niedzielę w parku Świętojańskim.

W programie m.in. gry i zabawy sportowe oraz zajęcia plastyczne dla dzieci i konkursy z nagrodami (w godz. 14.00-18.00), teatrzyk dla dzieci, Igor Polak „Okulary” (godz. 14.00-15.00), kącik medyczny z możliwością zbadania poziomu cukru i spirometrią, komputerowe badanie wzroku (godz. 14.00-16.00) i badanie słuchu, które przeprowadzi firma Geers, a także mammografia dla pań w wieku 50 – 69 lat.

Poza tym swoje talenty zaprezentują dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2, Studio Wokalne MDK oraz podopieczni wraz z pracownikami Środowiskowego Domu Samopomocy i Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego. Będzie czynna plenerowa kawiarenka i salon piękności.

Organizatorem spotkania jest Miasto Radomsko, Stowarzyszenie Panaceum, Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o:
zdrowie mamy piknik zdrowia oddawanie krwi park świętojański
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE