Odbudowa domu po pożarze w Krzywanicach. W sieci utworzono zbiórkę

Odbudowa domu po pożarze w Krzywanicach. W sieci utworzono zbiórkę Fot. KP PSP w Radomsku

Rodzina z Krzywanic w pożarze straciła dom. W sieci utworzono zbiórkę pieniędzy na jego odbudowę. Cel to 200 tys. zł.

2 lutego ok godz. 8.30 dyżurny stanowiska kierowania PSP otrzymał zgłoszenie o pożarze domu w Krzywaniach w gm. Lgota Wielka. W akcji gaszenia udział wzięło udział sumie kilka zastępów straży pożarnej. Z ogniem walczono kilka godzin. Niestety dom, w którym zamieszkiwała kilkuosobowa rodzina doszczętnie spłonął. Więcej o tym dramacie możecie przeczytać w naszym artykule: Na poddaszu domu w Krzywanicach wybuchł pożar. W budynku przebywała kobieta z dziećmi.

W serwisie zrzutka.pl utworzonej przez pana Marcina możemy przeczytać:

Pożar zabrał nam dom, spłonął dach, spękał strop, stopiła się instalacja elektryczna, popękały szyby w oknach, ogień dostał się do części mieszkalnej. Podczas gaszenia woda zalała całe mieszkanie, ściany, meble, panele. Pożar zabrał nie tylko rzeczy materialne ale także wspomnienia, pamiątki rodzinne, które już nie wrócą. Naprawa starego domu według wstępnego szacunku firmy budowlanej to ponad 400 tysięcy złotych, według fachowców taniej wybudować nowy dom niż prowadzić remonty w całkowicie zniszczonym domu. Na dzień dzisiejszy sami nie wiemy co mamy robić dalej i ile będzie kosztować cała inwestycja.

Myślimy, że jest dużo osób o dobrym sercu i chęci pomagania, każdej takiej osobie dziękujemy bardzo z osobna, pomóżcie nam stanąć na nogi, liczy się każda złotówka i udostępnienie zbiórki. Nie liczymy, że uzbiera się cała suma, ale z góry dziękuje bardzo za każdą pomoc.

Link do zbiórki TUTAJ.

Więcej o:
straż pożarna krzywanice pożar pożar domu poddasze zbiórka zrzutka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE