Od 6 stycznia autobusy w Radomsku pojadą objazdami

Od 6 stycznia autobusy w Radomsku pojadą objazdami Fot. J. Paszewski/ MPK Radomsko

W związku z remontem ul. Krasickiego w Radomsku, zmieni się organizacja ruchu. Autobusy komunikacji miejskiej będą kursować objazdami.

Tymczasowa organizacja ruchu zmieniać będzie ruch na jednokierunkowy (odcinek od przejazdu przy ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. 11 Listopada). 

Zmiany kursowania linii autobusowych korzystających z ul. Krasickiego:

„0” – Po trasie do ul. 11 Listopada, a następnie ul. Krasickiego w stronę Stobiecka Szlacheckiego do ul. Dolnej, następnie przez przejazd „rampa” przy Młodzowskiej/ Kraszewskiego i w Św. Rozalii, ul. Kolejowa, ul. Reymonta na powrót na swoją trasę. 

„2” – Po trasie ul. Krasickiego w stronę miasta do ul. Poprzecznej, następnie przez przejazd „rampa” przy Młodzowskiej/ Kraszewskiego i w Św. Rozalii, ul. Kolejowa, ul. Reymonta na powrót na swoją trasę.

„3” – W stronę miasta po trasie ul. Kościowa do ul. Krasickiego, następnie do ul. Poprzeczej, dalej przez przejazd „rampa” przy Młodzowskiej/ Kraszewskiego i w Św. Rozalii, ul. Kolejowa, ul. Reymonta na powrót na swoją trasę.

„5” – (kursy rozpoczynające przejazd z Brzeźnickiej) W stronę miasta ul. Brzeźnicką do ronda przy ul. Piłsudskiego, z uwzględnieniem przystanku na Wiadukcie), dalej po trasie – w zależności od wersji przejazdu w ul. Mineralną i ul. Wyszyńskiego lub w ul. Piastowską.

„6” – Po trasie ul. Sucharskiego i ul. Poprzeczną do ul. Krasickiego, następnie ul. Kościowa do ul. Brzeźnickiej i w Plac 3 Maja, dalej po trasie.

„8” – Po trasie ul. Reja i ul. Poprzeczną do ul. Krasickiego, następnie w ul. 11 Listopada, ul. Kościowa do ul. Brzeźnickiej i w Plac 3 Maja, dalej po trasie.

„14” – Po trasie ul. Sucharskiego i ul. Poprzeczną do ul. Krasickiego, następnie w ul. 11 Listopada, ul. Kościowa do ul. Brzeźnickiej i w Plac 3 Maja, dalej po trasie.

„23” – W stronę miasta po trasie przejazd przez 11 Listopada, następnie ul. Krasickiego z powrotem do ul. Kościowa i powrót do Brzeźnickiej i w Plac 3 Maja, dalej po trasie.

„25” – Po trasie ul. Krasickiego w stronę miasta do ul. Kościowa do ul. Brzeźnickiej i w Plac 3 Maja, dalej po trasie.

Więcej o:
radomsko mpk radomsko autobusy objazdy krasickiego remont kursowanie autobusów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE