Obiekt jest gotowy do użytkowania – mówi generalny wykonawca nowego basenu w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

Marcin Skubisz, przedstawiciel głównego wykonawcy nowego basenu w Radomsku, w rozmowie z nami tłumaczy, że nie wie dlaczego komisja odbiorowa przerwała swoją pracę i stwierdziła, że obiekt nie nadaje się do użytkowania i takie też informacje trafiły do mediów.

- Dziwi mnie stanowisko władz naszego miasta i informacje jakie przekazują. Obiekt jest w bardzo dobrej kondycji, jest gotowy do użytkowania i w każdej chwili może być przekazany do miasta. Z informacji jakie ja posiadałem, to brak obsady do zatrudnienia w basenie, jak również wysokie koszty utrzymania basenu, na tak zwanym czuwaniu, są prawdopodobnie przyczyną braku chęci przejęcia basenu – mówi Marcin Skubisz. I dodaje

- Z naszej strony po kilku dniach odbiorów wykazywane są usterki, to są drobne usterki, my je na bieżąco poprawiamy, nawet dziś była wizyta przedstawicieli urzędu miasta i inspektora nadzoru inwestorskiego, po przejściu i po przeglądzie stwierdziliśmy, że to co tydzień, dwa tygodnie temu było na odbiorach jest już poprawione i wygląda dobrze.

Czytaj też: Odbiory techniczne nowego basenu wstrzymane. Ujawniono kilkaset usterek

Marcin Skubisz podkreśla, że jak na razie urząd nie naliczył firmie kar za opóźnienia w wykonaniu inwestycji.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
nowy basen radomsko Radomsko nowy basen wykonawca nowy basen nowy basen radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE